Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

ЗСУ отримають новий комплекс управління вогнем "Оболонь-А"

3 травня, 2019 - 16:31
Фото Міноборони

Після успішного завершення державного випробування унікального комплексу управління вогнем артилерії "Оболонь-А" комплекс буде прийнятий на озброєння ЗСУ, та розпочнеться його серійне виробництво.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак під час перебування на державному підприємстві "Львівський державний завод "ЛОРТА", повідомляє прес-служба Міноборони.

"Сьогодні ми приступаємо до державного випробування унікального комплексу управління вогнем артилерії "Оболонь-А". Це дуже потрібний комплекс для ЗС України, який на 30-40 відсотків підвищить можливості наших артилерійських підрозділів. Він буде більш мобільним та ефективним, підвищить можливості вогневого ураження противника, а також живучість екіпажів", — цитує міністра прес-служба.

За словами Полторака, зазначений комплекс є сучасною та унікальною технікою, яка не має жодної запчастини країни-агресора.

Після успішного завершення випробувань комплекс буде прийнятий на озброєння, та буде розпочато його серійне виробництво.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ