Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Під Чорнобилем досі гасять торф’яники

3 травня, 2020 - 18:41
Фото: dsns.gov.ua

Станом на 12:00 3 травня у Житомирській області продовжують тліти окремі осередки лісової підстилки, пеньки та деревина. На Київщині підрозділи ДСНС займаються гасінням окремих осередків тління торф’яників.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"Станом на 12:00 3 травня в Овруцькому районі на території Овруцького лісництва ліквідовано 2 осередки загорання лісової підстилки поблизу с.Першотравневе (виникло 16 квітня) та с. Дубовий Гай (виникло 29 квітня). Також ліквідовано загорання лісової підстилки поблизу с.Лучанка в Овруцькому районі на території Слобідського лісництва. Наразі підрозділами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств у гасінні окремих осередків тління лісової підстилки, пеньків та деревини", - йдеться у повідомленні.

Загалом до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 327 чоловік та 62 одиниці техніки, з них від ДСНС 64 чоловіки особового складу та 22 одиниці техніки.

У Київській області станом на 12:00 3 травня підрозділами ДСНС надавали допомогу ДАЗВ у гасінні окремих осередків тління торф'яників.

До гасіння залучено 173 чоловіки та 56 одиниці техніки, з них від ДСНС 113 чоловік особового складу та 29 одиниць техніки.

Радіаційний фон по м. Києву, Київській області та у Зоні відчуження у межах природних фонових значень.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ