Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Експерти НАТО відзначили прогрес реформ ЗС України

3 червня, 2019 - 14:39
Фото: mil.gov.ua

31 травня у Києві в Дипломатичній академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України відбулось одинадцяте розширене засідання Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування.

— Збройні Сили України продовжують курс на реформування та трансформацію, нарощування оперативних спроможностей, а також наближення до належного рівня взаємосумісності та стандартів НАТО, — підкреслив співголова БОКК з української сторони у вступному слові заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, передає прес-служба Міноборони України на офіційному сайті.

Співголови БОКК від Збройних Сил США, Канади, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Литовської Республіки, Республіки Польща, Королівства Швеція, Королівства Данія наголосили на непохитній позиції стосовно продовження підтримки України та її Збройних Сил.

У ході зустрічі були обговорені питання стану виконання заходів реформування Міністерства оборони України та Збройних Сил України, підсумовано діяльність БОКК у першому півріччі 2019 року та вдосконалення допомоги партнерами Збройним Силам України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ