Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

У Будапешті відбудеться Божественна Літургія українською мовою

3 червня, 2020 - 18:27
Фото: Facebook / Українська Церква в Угорщині / Ukrán Egyház Magyarországon

Українська церква в  Угорщині запрошує на Божественну Літургію українською мовою, що відбудеться 7 червня в Будапешті.

Про це повідомляється на сторінці події в Facebook.

«Україномовні богослужіння в Будапешті! Дорогі українці в Угорщині, нарешті надійшов час, коли можемо брати участь в спільних богослужіннях. Запрошуємо Вас на недільні Божественні Літургії, котрі проходитимуть кожної неділі по Ваці утца 47 в Будапешті. Початок о 12:00», - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в Парафії Покрови Богородиці УГКЦ в Будапешті, перша літургія під час карантину відбулася 24 травня, наступні пройдуть 7 та 14 червня.

Наголошується, що присутні особи в храмі зобов'язані дотримуватися вказівок угорського уряду під час пандемії коронавірусу. Це, зокрема, відстань між особами в храмі 1,5 метри; обов'язкове носіння маски.

Щодо тайни сповіді зазначається, що сповідь розпочинається за пів години перед службою. Також потрібно зберігати 1,5 метри дистанції та використовувати маску. Також можна домовлятися про сповідь особисто зі своїм священником в будь який час.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ