Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

У Львові за минулу добу виявили майже сотню нових хворих на COVID-19

3 червня, 2020 - 11:21

Львівщина знову встановила рекорд з числа виявлених інфікованих на коронавірус. Якщо кілька днів тому ішлося про те, що +70 – це сумна першість по Україні, то сьогодні цей показник сягнув 96 осіб (з них 64 – містяни), про що повідомила заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна. 

Ось як прокоментував ситуацію Львівський міський голова Андрій Садовий: «За останню добу лабораторії зробили 500 ПЛР-аналізів. Маємо 96 позитивних результатів. Пояснення такої кількості просте: що більше тестів – то більше хворих. Кількісно – це рекорд для Львівської області. Але це також і найбільша кількість зроблених досліджень. У співвідношенні хворих 19%, тобто не більше визначеної норми. Також додався до сьогоднішнього результату спалах захворювання у ФК «Карпати» (30 інфікованих. – Т.К.). Ну і загалом, друзі, гляньте на вулиці міста. Там більше нема карантину. Якщо люди не можуть дотримуватись правил, то прогнозовано, що кількість хворих збільшиться. Сьогодні наше головне завдання не допустити колапсу у медичній системі Львова. Бережіть себе та рідних!».

Загалом за весь період карантину, від 12 березня, до обласної інфекційної лікарні звернулися 4885 осіб, госпіталізовані – 714, виписані – 559. На  амбулаторному лікуванні перебувала 4171 особа. Зараз у лікарні 155 осіб, з них у реанімації – 5, на апаратні штучної вентиляції легень – 1 особа.

Також у міській раді повідомляють про 60-го померлого від COVID-19. Чоловік –  1939 року народження, мешканець Жовківського району, с. Погорисько. Лікувався у госпіталі у Винниках. Помер 29 травня, підтверджено інфікування коронавірусом 31 травня. Супутнє захворювання — кардіосклероз. Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким померлого.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Фото Романа БАЛУКА.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ