Корінь демократії в активності громадян, а запорука - в забезпеченні прав людини.
Зеновій Красівський, поет, письменник, громадський та політичний діяч, політв’язень радянських таборів, член Української Гельсінської групи

Бельгійський вундеркінд у 8 років готується розпочати навчання в університеті (відео)

3 липня, 2018 - 11:29
Фото: HLN.be

У Бельгії хлопчик на ім'я Лоран Сімонс за два роки здолав шкільну програму й у вісім років вже готується розпочати навчання в університеті. Про це йдеться у відеосюжеті DW.

Зазначається, що батьки розпізнали вундеркінда у своїй дитині ще змалечку.

Лоран має коефіцієнт інтелектуального розвитку в 145 пунктів. Він отримав диплом про закінчення середньої школи одночасно зі своїми 18-річними однокласниками, передає ВВС.

Як розповідає батько вундеркінда, Лоран у ранньому дитинстві не любив грати з іншими дітьми й не дуже цікавився іграшками. Йому було шість років, коли він вступив до гімназії. В останні місяці він займався в основному природничими науками та математикою, які його найбільше цікавлять.

У вільний час хлопчик любить розв’язувати математичні задачі та читати книги з медицини. За його словами, він бажав стати хірургом або астронавтом, але зараз думає, чи не зайнятися комп’ютерними науками.

"Ми неймовірно пишаємося сином, — сказав його батько Александер Сімонс телеканалу RTL. — Йому довелося подолати деякі суто формальні перепони в школі, інакше він iще раніше закінчив би там навчання".

Читайте також - "Чотирирічний хлопчик із Рівного потрапив у Книгу рекордів України"

Новини партнерів

Loading...