Коли людина має себе, свій хребет, свій центр, свою основу, свою гравітацію, сказати б, тоді все падає на свої місця — і людина схожа на Ейфелеву чи Останкінську башту, а не на гарбу сіна.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

Порошенко: Україна та Сербія створять "історичну" комісію

3 липня, 2018 - 16:10
Фото prm.ua

Президент України Петро Порошенко та Президент Сербії Александар Вучич домовилися про створення комісії, що вивчатиме спільні політичні події історії держав. Про це Порошенко сказав на спільному брифінгу з президентом Сербії, повідомляє "Укрінформ".

"Дуже важливо, щоб українці знали більше про Сербію, це нас зближує. І ми домовилися створити комісію, яка буде вивчати спільні політичні події нашої історії, які будуть робити наші нації ближчі одна до одної", - сказав Порошенко.

Порошенко також подарував президенту Сербії книгу про історію України сербською мовою.

"Книга перекладена на сербську мову, видана до нашого візиту і показує наскільки близькі сьогодні народи українські та сербські", - наголосив Порошенко.

Як повідомлялося сьогодні раніше, Україна і Сербія розширили угоду про безвізовий режим. Відповідну угоду підписали сьогодні у Белграді.

Додамо, що у сербському місті Нови-Сад зявиться пам’ятник видатному українському поетові та письменнику Тарасу Шевченку. Про це сказав президент України Петро Порошенко, виступаючи в Белграді за результатами зустрічі з президентом Сербії Александром Вучичем.

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...