Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладач, культурний діяч

У ЗСУ зафіксовано 166 випадків коронавірусу

3 липня, 2020 - 13:55
Фото: Facebook / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

У Збройних силах України виявлено ще 9 випадків зараження коронавірусом.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба командування Медичних сил ЗСУ.

"За минулу добу зареєстровано 9 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них 1 військовослужбовець перебуває на лікуванні в Хмельницькій міській інфекційній лікарні. Стан здоров’я пацієнта задовільний, отримує необхідне лікування", - зазначають у командуванні.

Повідомляється, що на лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 8 осіб (у Львівській області – 4 військовослужбовці, Київській – 3 військовослужбовці та Вінницькій – 1 військовослужбовець). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Загалом станом на 3 липня в Збройних силах України 166 осіб хворіє на COVID-19. За час пандемії одужала 351 особа, летальних випадків зареєстровано 5.

На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебуває 515 осіб, у 182 військовослужбовців закінчується ізоляція у найближчі три доби.

Як повідомлялося, в Україні за минулу добу зафіксовано 876 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, одужали 505 осіб, померли 27 людей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ