Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

Англійські вчені пояснили, куди зникають кораблі у Бермудському трикутнику

3 серпня, 2018 - 18:50
Фото з відкритих джерел

Вчені з Університету Саутгемптона в Англії дослідили блукаючі хвилі, як одну з найреалістичніших теорій зникнення кораблів у Бермудському трикутнику.

Про це йдеться у документальному фільмі "Загадка Бермудського трикутника" на Channel 5, повідомляє Daily Star.

Район Атлантичного океану, обмежений трикутником, вважається одним з найзагадковіших місць на планеті. Вершинами цього трикутника є Флорида, Бермудські острови і Пуерто-Ріко. Існує безліч версій загадкових зникнень, проте основними науковими є викиди метану, генерація інфразвуку хвилями, занадто швидка течія і блукаючі хвилі.

Останні є гігантськими поодинокими хвилями висотою 20-30 метрів, які раптово виникають в океані. Корпус судна просто не витримує тиску водяної товщі і йде на дно.

Дослідники з Саутгемптона вирішили зосередитися саме на цій версії. Вони змоделювали так званий трикутник диявола і хвилі-вбивці на комп'ютері та направили до них модель судна "Циклоп". Як і очікувалося, корабель не витримав тиску, розвалився на дві частини і затонув за лічені хвилини.

На думку вчених, блукаючі хвилі можуть пояснити зникнення кораблів, але не літаків. Тому говорити про повне розкриття секрету загадкового трикутника поки що зарано.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...