Щоб зробити розумний вибір, треба перш за все знати, без чого можна обійтися.
Іммануїл Кант, німецький мислитель, антрополог, письменник, педагог, родоначальник класичної філософії

Facebook запустив курси з навчання цифровій грамотності для підлітків

3 серпня, 2018 - 20:10
Фото: jantakareporter.com

Facebook запустив "бібліотеку цифрової грамотності" - серію уроків, які мають допомогти навчити підлітків бути більш уважними, коли вони використовують різні сервіси і додатки в інтернеті, пише EnGadget.

Проект створили разом зі вченими з Центру дослідження інтернету при Гарвардському університеті і складається з 18 уроків.

Заняття тривають від 30 до 120 хвилин і підходять для формальної і неформальної форм навчання. Поки "Бібліотека цифровий грамотності" доступна тільки англійською мовою, проте в майбутньому Facebook обіцяє перекласти її ще на 45 мов.

Матеріали розбиті на кілька вікових груп і складаються з п'яти основних модулів: конфіденційність і репутація, дослідження ідентичності, формування позитивної репутації, безпеку і правила спілкування в соцмережах.

"Інтернет використовує більш 830 млн молодих людей, тому навчання цифрової грамотності - необхідність. Ми бачили, що може трапитися, коли підлітки недостатньо освічені в сфері безпеки і захисту особистих даних - такі користувачі украй сприйнятливі до шахрайських схем, пропаганди і фейковий новин. Вони ризикують своїми особистими даними, використовуючи небезпечні додатки, і стають залежними від соціальних мереж".

Курси будуть доступні в центрі безпеки і на ресурсній платформі цифрових ресурсів Беркмана Клейна. Компанія також працює над адаптацією уроків і створенням нових.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...