У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Фестиваль Бандерштат на Волині знову приймає тисячі відвідувачів

3 серпня, 2018 - 11:31
Фото з відкритих джерел

Цьогорічний Бандерштат, фестиваль українського духу, який проходить на території Волині вже 12 років поспіль, знову приймає у себе тисячі відвідувачів з різних куточків України і світу. Фестиваль буде відбуватися у селі Рованці, що під Луцьком, наступні три дні, з 3 по 5 серпня. Як стверджують організатори, ці вихідні стануть найяскравішими у житті гостей Бандерштату.

Фестивальна романтика, щирі люди, знайомство з новою українською музикою, улюблені гурти та цікаві дискусії – все те, що чекає відвідувачів на одному із найстаріших та найідейніших фестів України. Бандерштат готує для «своїх» три музичні сцени. Головна даруватиме кращих з кращих, на зразок Другої Ріки, O.Torvald, Карни, Тартака, Жадана і Собак. Тиха – принесе вечірній спокій разом з унікальними Мері, Один в Каное, Христиною Соловій, Mari Cheba. Для поціновувачів важкої музики – Urban – драйв та запал нестимуть зі сцени зокрема Space of Variations, Morphine Suffering, АННА та гості з-за кордону New Deadline, WRCKG, Sunset Trail. На цьому перелік гуртів аж ніяк не закінчується, наступні три музичні дні обіцяють бути дійсно насиченими.

Не варто забувати і про гутіркову та літературну сцену, де будуть лунати розмови з відомими особистостями України на зразок Юрка Журавля, Євгена Галича, Володимира Лиса, Любко Дереша, Макса Кідрука, а також Івана Байдака, Володимира Парасюка та інших.

Окрім музично-літературних локацій, Бандерштат потурбувався про широкий спектр розваг. На найменших відвідувачів чекає дитяче містечко, а всіх інших - кіно, спорт, зони неформальної освіти, квести тощо – все це дає змогу називати серпневий фестиваль «фестивалем для всіх».

Для багатьох Бандерштат обов’язковий у переліку заходів для відвідування через сталість його концептів. Він залишається безалкогольним і пропагує виключно здоровий спосіб життя. Тут ви знайдете однодумців, бо фестиваль єднає свідомих та інтелектуальних. Окрім всього це дійсно затишне місце відпочинку для всієї сім’ї.

Сьогодні Бандерштат уже розпочався – під незмінно фантастичним українським небом.

Cоломія НИКОЛАЄВИЧ, Літня школа журналістики «Дня»-2018

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...