Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

NASA відклала на 3 місяці запуск другого пілотованого корабля

3 серпня, 2018 - 16:12
Фото: SpaceNews

NASA оголосило, що перший політ пілотованого космічного корабля Crew Dragon від SpaceX відбудеться в листопаді, а не в серпні 2018 року. Від компанії Ілона Маска зажадали додаткових тестів обладнання, повідомляється на офіційному сайті NASA, передає "Новое время".

Як відзначили в агентстві, наступне покоління американських космічних апаратів і ракет, які відправлять астронавтів на Міжнародну космічну станцію, наближається до "заключним етапів розробки та оцінки".

"Щоб задовольнити вимоги NASA, комерційні постачальники повинні продемонструвати, що їх системи готові почати регулярні рейси на космічну станцію. Після невдалих льотних випробувань Boeing і SpaceX будуть виконувати льотні випробування з екіпажем до того, як вони будуть сертифіковані NASA для місій по ротації екіпажів на МКС", - повідомили в NASA.

За день до цього, 2 серпня, компанія Boeing відсунула перший політ своєї пілотованої капсули Starliner на термін "до кінця 2018 року або початку 2019 року". Таке рішення пов'язане з невдалими тестами. Капсула, створена для польоту американських астронавтів на Міжнародну космічну станцію, зазнала невдачі під час випробування в червні.

Спочатку перші польоти кораблів були призначені на кінець 2016 року і початок 2017, але через різні проблеми при розробці терміни неодноразово переносилися. Зараз в NASA припускають, що льотний тест капсули від Boeing відбудеться в середині 2019 року, а політ пілотованого Crew Dragon від SpaceX трохи раніше - у квітні 2019.

SpaceX провела серйозну модернізацію свого вантажного космічного корабля Dragon, перетворивши його на пілотований апарат, який здатний піднімати на борт екіпаж чисельністю до семи людей. Виводити корабель на орбіту планується за допомогою ракети-носія Falcon 9.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Новое время

Новини партнерів

Loading...