У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Слідство щодо злочинів проти Євромайдану фактично завершене, - Луценко

3 серпня, 2018 - 12:05
Фото Артема СЛИПАЧУКА, "День"

Генпрокурор України Юрій Луценко зустрівся з керівниками громадських організацій Євромайдану та поінформував, що слідство щодо злочинів проти учасників Євромайдану фактично завершене. Про це повідомляє відділ зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

"Луценко поінформував, що у справах розстрілу на Майдані у лютому 2014 року очікуються остаточні експертизи, слідство фактично завершене. Сторони домовилися зустрітися найближчим часом, оскільки рух щодо розслідування майданівських справ має позитивну динаміку", - зазначає прес-служба.

Як відзначається, на зустрічі були присутні голова ГО "Родина Героїв Небесної Сотні" Володимир Бондарчук, батько Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка та координатор ініціативної групи поранених на Майдані Павло Кучер.

Учасники зустрічі обговорили питання реорганізації Генпрокуратури, зокрема Департаменту спецрозслідувань, очолюваного Сергієм Горбатюком.

Генпрокурор укотре наголосив присутнім, що жодна посада слідчого чи прокурора не була скорочена. А сам Горбатюк продовжить розслідування усіх справ Майдану тепер уже на посаді начальника управління спеціальних розслідувань.

Окрім того, як повідомлялося, майже по всіх високопосадовцях часів президентства Януковича здобуто дозволи судів на проведення спеціального (заочного) розслідування.

Читайте також - "Євромайдан, 20 лютого. Наслідки..."

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...