В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Луцька міськрада закликає уряд скасувати "червоний" рівень епіднебезпеки в місті

3 серпня, 2020 - 17:40
Фото: Віктор Чухрай

Депутати Луцької міської ради називають безпідставним впроваджений в обласному центрі "червоний" рівень епідемічної небезпеки і звернулися до керівництва країни про його скасування.

"Сьогодні депутати міської ради під час позачергової дистанційної 90-ї сесії міської ради розглянули питання "Про звернення до президента України, Верховної ради України стосовно скасування безпідставно запровадженого "червоного" рівня епідемічної небезпеки в місті Луцьку", - йдеться в повідомленні прес-служби міськради.

Зокрема, в міськраді вимагають негайного скасування рішення Державної комісії ТЕБ та НС від 31 липня 2020 року про "червоний" рівень епідемічної небезпеки в Луцьку.

Депутати місцевої ради також вимагають скасування постанови Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Крім того, влада Луцька звернулася до Національної поліції України про те, щоб ті утрималися від притягнення до відповідальності суб'єктів господарювання, які працюватимуть із 3 серпня 2020 року на території міста.

У міськраді зазначають, що в разі припинення курсування громадського транспорту і закриття величезної кількості закладів десятки тисяч жителів міста не зможуть доїхати на роботу, тисячі жителів залишаться без роботи і засобів до існування, підприємства і підприємці зазнають збитків, а місцевий бюджет втратить значну частину надходжень.

Як повідомлялося, раніше Луцька міськрада відмовився виконувати вимоги епідеміологічних заходів відповідно до "червоної" зони.

31 липня Держкомісія з ТЕБ та НС встановила нові рівні епіднебезпеки COVID-19, в "червоній зоні" Луцьк, Тернопіль та один район Чернівецької області.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ