Я переконаний, що економічний стан народу — се головна підстава цілого його життя, розвою, поступу. Коли стан економічний плохий, то говорити про поступ, науку — пуста балаканка.
Іван Франко, український письменник, поет, публіцист, громадський діяч, перекладач

У Києві невідомий погрожує підірвати бізнес-центр

3 серпня, 2020 - 13:16
Фото з архіву "Дня"

Невідомий погрожує вибухом у бізнес-центр "Леонардо" у Києві, представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися.

Про це у Facebook повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.  

"3 серпня, о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ "Універсал Банк" (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру "Леонардо") та повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію", - зазначив Геращенко.

Він поінформував, що працівники банківської установи покинули приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням.

За його словами, правоохоронці ввели в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім», поліцейські почали перемовини з терористом.

Фото: Фото Анатолія Сірика, Укрінформ

Заступник міністра також закликав киян та гостей міста змінити маршрути переміщення та оминати район перехрестя вулиці Богдана Хмельницького та вулиці Володимирської.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ