В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

США запустили у космос ракету Antares з українською конструкцією

3 листопада, 2019 - 11:16
Фото: Facebook / Посольство України у США

Україна та США реалізували ще один успішний проєкт у сфері мирного дослідження космосу - запуск ракети-носія “Antares”.

Про це повідомило у Facebook Посольство України у США.

"Запуск було здійснено 2 листопада з космодрому NASA «Уоллопс Айленд» (шт. Вірджинія, США). Ракета-носій створена для доставки модуля «Сігнус», який має доправити вантаж до Міжнародної космічної станції", - йдеться у повідомленні.

Як поінформували у посольстві, це проєкт, над яким вже кілька років спільно працюють американські та українські космічні підприємства.

"Antares" створений американською корпорацією «Нортроп Грумман» за участю іноземних партнерів, у тому числі українських підприємств. Зокрема, головна конструкція першої ступені, яка виводить ракету на орбіту, розроблена конструкторським бюро "Південне" та виготовлена на "Південному машинобудівному заводі ім. Макарова" у співпраці з українськими компаніями.

Як повідомляв Укрінформ з посиланням на NASA, американський вантажний космічний корабель Cygnus успішно вийшов на орбіту після відділення від другого ступеня ракети-носія Antares.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ