В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

У штабі ООС розповіли про етапи процесу розведення сил біля Золотого

3 листопада, 2019 - 14:46
Фото: Андрій Дубчак / RFE/RL

Сьогодні почався черговий етап у процесі розведенні сил біля Золотого Луганської області – це розмінування та демонтаж споруд, який триватиме близько 25 днів.

"Вчора завершилася верифікація відведення наших сил та засобів. З сьогоднішнього дня почався етап розмінування, і починається паралельно демонтаж споруд, які були на лінії позицій до відведення. Сподіваємося, що такі ж заходи проводить противник з того боку. За підтвердженням ОБСЄ, всі зобов’язання вони теж виконали, так само у них пройшла верифікація. Етап по розмінуванню та демонтажу споруд займе 25 днів. На 29-й день після початку розведення ми маємо заявити ОБСЄ про те, що ми виконали свої зобов’язання, вони так само проводять верифікацію", - розповів начальник пресцентру ОКП ОС Андрій Агєєв.

Про це повідомляє УНН.

Як раніше повідомлялося, 3 листопада на ділянці розведення сил та засобів в районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області розпочався процес розмінування.

Нагадаємо, за даними пресцентру ООС, 1 листопада українська сторона завершила розведення сил та засобів у Золотому.

Процес розведення сторін триває протягом 30 днів та передбачає певний алгоритм дій для військовослужбовців та представників міжнародної моніторингової місії ОБСЄ.

Наразі у районі проведення операції Об'єднаних сил запроваджено режим безпеки "жовтий".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ