Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

#CrimeaIsUkraine: Користувачі Facebook влаштували флешмоб через позицію Apple

3 грудня, 2019 - 22:55
Фото: Reuters

Користувачі у Facebook запустили на офіційній сторінці Apple новий флешмоб - #CrimeaIsUkraine.

Про це повідомляє у Facebook UA: Крим.

Такий хештег користувачі почали залишати під постами компанії після того, як в додатках «Погода» і «Карти» Apple почала відображати Крим російською територією.

Користувачі публікують хештеги «Крим - не Росія» (#CrimeaIsNotRussia) і «Крим - це Україна» (#CrimeaIsUkraine).

Такі коментарі, зокрема, залишила менеджер Facebook по публічній політиці в Україні Катерина Крук, почесний президент НАМУ і учасниця Наглядової ради НГТУ Тетяна Лебедєва, релігієзнавець і члена наукової ради Відкритого православного університету В'ячеслава Горшкова, прес-секретар посольства Великобританії в Україні Олексій Курка і інші.

Нагадаємо, що компанія Apple відреагувала на вимоги РФ і стала позначати Крим частиною Росії в своїх додатках. Крим відображається як російська територія в Apple Maps і Weather, якщо переглядати їх з Росії. Однак програми не показують приналежність Криму до будь-якої країні, якщо користуватися ними за межами Російської Федерації.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ