Проблема демократії не в тому, чи потрібна людям свобода, а в тому, якою мірою вони здатні нею користуватися.
Алексіс де Токвіль, французький державний діяч, історик, суспільствознавець

У Львові сформовано оргкомітет «Майдан»

4 січня, 2014 - 11:48

Учора на загальних, вже четвертих, зборах представників громадських, студентських та політичних організацій Львова та Львівщини створено місцевий організаційний комітет ВО «Майдан», мета якого – подальша координація протестних акцій. Кількісний склад формували за паритетним принципом – по 7 осіб від громадських, студентських та політичних організацій.

Громадський сектор львівського оргкомітету ВО "Майдан", зокрема, представляють: екс-міністр освіти і науки України професор Іван Вакарчук, «голос» львівського Майдану Софія Федина, голова громадського руху «Львів’яни – передусім» Андрій Мисик, керівник ГО «Інститут національної пам’яті» Володимир Парубій, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Франкового університету Звенислава Мамчур-Калинець.

У політичному секторі працюватимуть депутати львівської обласної та міської рад – представники п’яти партій: «Удару» (Оксана Юринець), «Батьківщини» (Микола Кадикало), депутатського об’єднання «Наш край»  (Мирослав Сеник) та Народного руху України (Валерій Веремчук). ВО «Свобода» наразі (до наступного засідання) не заявила свого представника до оргкомітету «Майдан». У студентському секторі також поки що визначаються з кандидатурами. Остаточно список «Майдану» має бути сформований до 6 січня.

Створена й територіальна рада львівського ВО «Майдан», до якої ввійшли 20 районів і 9 міст. Перше її засідання призначили на 12 січня, повідомляє Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ