Найщасливіша людина та, яка дарує щастя найбільшому числу людей
Дені Дідро, французький філософ та енциклопедист епохи Просвітництва

Пластуни Чернівців провели квест Героїв

4 березня, 2016 - 20:23

Члени Національної скаутської організації України "Пласт" станиця Чернівці організували квест "Пам’яті Героїв". У ньому взяли участь майже десяток команд вишів і коледжів міста.

«Квест "Пам’яті Героїв" проводимо вже кілька років поспіль. Щоразу його завдання стають більш різноманітними і складними. Оскільки цього року квест присвятили не лише героям Крут, але й героям Революції Гідності та героям АТО, запитання для учасників поділили за трьома відповідними блоками, - розповідає пластун Денис Дворський. - Завдання команди отримували у кожному з дванадцяти контрольних пунктів, визначених на карті міста. Пункти – це історичні місця Чернівців, так чи інакше прив’язані до теми квесту. Приміром, бійці 41-го піхотного полку, які полягли у роки Першої світової війни та котрим на місці дорадянської стели нині встановлено пам’ятний знак, були сучасниками героїв Крут, а Чернівецький національний університет знаковий тим, що його студенти брали активну участь у Революції Гідності, викладачі ж пішли добровольцями в АТО тощо».

Щоб ускладнити пошук контрольних пунктів, учасникам роздали карту Чернівців австрійської доби, на якій тогочасні назви вулиць позначено німецькою мовою. Крім запитань з історії, команди одержували на пунктах  також спортивні й творчі завдання (зокрема їм потрібно було заспівати вказаних патріотичних пісень) та завдання з надання першої медичної допомоги.

З огляду на розкиданість точок на карті міста та чималу відстань між ними, квест, який стартував пообідньої пори, завершився далеко після закінчення робочого дня четверга. Попри це, учасники залишилися дуже задоволені.

«Беру участь у квесті вперше і мені він дуже сподобався. Разом із одногрупниками отримали гарну нагоду перевірити знання не лише з історії, але й з географії й історії рідного міста», - каже студентка Чернівецького кооперативного фінансово-правового коледжу Анастасія Княжницька.

Анна ГАРГАЛЯ, Чернівці, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...