Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Франція надасть 64 млн євро на поліпшення системи постачання питної води до Маріуполя

4 березня, 2020 - 12:48
Фото Євгена Сосновського

Міністерство фінансів України підписало договір з французькою компанією Natixis про залучення кредиту на 64 мільйони євро від французького уряду на проєкт покращення системи постачання питної води до Маріуполя.

Про це повідомляють у Міністерстві фінансів України, передає hromadske.

«Зазначений проєкт входить до пріоритетів Уряду України. Його реалізація дозволить місту Маріуполю поліпшити якість послуг з надання питної води, що мають життєво важливе значення для 450-тисячного населення міста», — пояснюють у Мінфіні.

Термін кредиту складе 30 років, з яких перші 10 років — пільговий період, за який не здійснюватимуться виплати. Процентна ставка за кредитом складе 0,08% річних, а погашення буде відбуватися, починаючи з 2030 року кожні 6 місяців.

Провести роботи з покращення системи постачання питної води до Маріуполя, на які видаватиметься кредит, мають до 31 липня 2025 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ