...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

У Києві запрацювала система, яка дозволяє знаходити загублених тварин

4 квітня, 2019 - 17:45
Фото з відкритих джерел

У столиці запрацювала єдина міська мережа для реєстрації домашніх тварин та зберігання важливої інформації про них - Реєстр домашніх тварин.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначив під час презентації директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров, Реєстр домашніх тварин надає можливість достатньо швидко розшукувати загублених домашніх улюбленців.

“Друге, наприклад, якщо епідемія по місту, то одразу ж ветеринарна клініка зможе усім власникам зареєстрованих домашніх тварин надіслати повідомлення про таку ситуацію, і власники матимуть змогу одразу ж зробити щеплення своїм улюбленцям”, - додав він.

Також Назаров зазначив, що за допомогою цієї системи можна буде ввести реєстр безпритульних тварин, бо у Києві таких наразі близько двох тисяч. За його словами, усіх безпритульних тварин зареєструють, виведуть на сайт, а потім кожен охочий зможе обрати собі домашнього улюбленця.

“Я закликаю усіх власників домашніх тварин прийти зареєструвати свого чотирилапого друга, і таким чином ми зможемо вирішити дуже багато проблем, які є в місті стосовно тварин”, - зазначив Назаров.

Для того, щоб зареєструвати свою тварину, власнику потрібно створити особистий кабінет на "Реєстрі домашніх тварин" і там додати інформацію про свою кішку або собаку. Після цього власнику необхідно буде верифікувати тварину у реєстратора, де той надасть спеціальний жетон зі спеціальним QR-кодом, верифікаційне посвідчення і право на утримання домашніх тварин.

QR-код на жетоні допомагає через камеру мобільного телефону дізнатися контакти власника: ім’я, телефон та e-mail. Жетон із кодом кріпиться до нашийника.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ