Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Клімент поїхав до Сенцова

4 червня, 2018 - 11:48
Фото investigator.org.ua

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет підписав лист до начальника колонії "Білий ведмідь" міста Лабитнангі у Російській Федерації про надання можливості архієпископу Сімферопольському і Кримському Кліменту (Кущу) відвідати Олега Сенцова. Про це у понеділок, 4 червня, повідомляє прес-центр Київської Патріархії.

У листі йдеться  про надання можливості архієпископу відвідати ув‘язненого для виконання пастирських обов‘язків.

"З благословення Патріарха Філарета архієпископ Клімент відбув до місця утримання Олега Сенцова. Просимо всіх про молитву за Олега Сенцова та успішне звершення розпочатої владикою Кліментом доброї справи", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, матері незаконно ув’язнених у Росії українців Олега Сенцова та Олександра Кольченка вперше зустрілися та звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням про сприяння у якнайшвидшому звільненні їхніх синів.

Читайте також - "#SaveOlegSentsov: Світ просить звільнити українських політв'язнів"

3 червня Міністерство охорони здоров'я України звернулося до міністра закордонних справ РФ та міністра охорони здоров'я РФ з вимогою допустити українських та міжнародних лікарів до українських політв’язнів.

Читайте також - "У світі 1-2 червня відбудеться глобальна акція на підтримку Сенцова"

Нагадаємо, український режисер і політичний в'язень Олег Сенцов був незаконно засуджений російським судом до 20 років на підставі сфальсифікованих обвинувачень. 14 травня він оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнення всіх українських політв'язнів.

31 травня український політв'язень у РФ Олександр Кольченко, засуджений за тією самою справою, оголосив голодування з вимогою звільнити Сенцова.

Читайте також - "Звільнити Сенцова!"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...