У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Фінляндія надасть € 6 млн на реформу середньої освіти в Україні

4 липня, 2018 - 12:38
Фото: mon.gov.ua

Верховна Рада України ухвалила законопроект, яким ратифікувала угоду між Україною й Фінляндією про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи».

Документ у сесійній залі парламенту 3 липня підтримали 247 депутатів, повідомляє Радіо Свобода.

Угода передбачає, що фінський уряд надасть близько 6 мільйонів євро технічної допомоги для підтримки реформування середньої освіти в Україні.

Проект «Фінська підтримка реформи української школи» передбачає зокрема підвищення кваліфікації вчителів, розробку нових підручників та онлайн-платформи для учнів.

Проект розрахований на період з 2018-го по 2021 рік. Відповідає за його виконання Міністерство освіти і науки, а фінська сторона залишає за собою право на аудит.

У 2018 році державна субвенція для місцевих бюджетів на втілення програми середньої освіти «Нова українська школа» склала понад 1,3 мільярди гривень.

Нагадаємо, у березні Україна та Фінляндія уклали угоду, що передбачає допомогу в підвищенні кваліфікації українських вчителів, популяризацію освіти та покращення освітнього середовища шкіл у межах реформи Нова українська школа.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...