Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Президент вимагає від Авакова та Венедіктової зупинити ескалацію насилля на вулицях після стрілянини в центрі Києва

4 липня, 2020 - 22:17
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський вимагає від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та генпрокурора Ірини Венедіктової зупинити ескалацію насилля на вулицях

Про це повідомляє Офіс президента.

Зеленський наголосив, що порушення громадського порядку, незаконний обіг і застосування зброї, численні напади на громадян, викликають серйозну стурбованість.

"Вимагаю від генерального прокурора та міністра внутрішніх справ системної та злагодженої координації в роботі, спрямованої на недопущення ескалації насильства на вулицях країни, вжиття зрозумілих і ефективних превентивних заходів для запобігання цьому та забезпечення мирного й спокійного життя громадян України", – сказав Зеленський.

Вранці 4 липня в Києві, на території літнього майданчика поблизу торговельного центру на вулиці Басейній, відбулася масова бійка зі стріляниною. Внаслідок події постраждало троє осіб. Слідчі розпочали кримінальне провадження за фактом хуліганських дій із застосуванням зброї.

Нагадаємо, 4 липня у центрі столиці сталася масова бійка зі стріляниною, внаслідок якої було поранено трьох осіб.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ