Так, держава – це я, а не те, що вони з нею зробили. І якби кожен усвідомив, що держава – це він, то досі у нас вже була б достойна держава
Ліна Костенко, українська письменниця, поетеса-шістдесятниця, лауреатка Шевченківської премії, Премії Антоновичів

У Львові відбудеться фестиваль барокової музики

4 серпня, 2018 - 13:55
Фото: liveinternet.ru

Організатор Leopolis Baroque Festival – Львівський органний зал. А триватиме імпреза, участь у якій візьмуть музиканти з України та з-за кордону, три дні – 7 – 9 серпня.

У програмі концерту-відкриття Leopolis Baroque Festival 7 серпня – Симфонія №2 Карла Філіппа Емануеля Баха (сина Йоганна Себастьяна Баха), Концерт для скрипки, гобоя та оркестру до мінор Йоганна Себастьяна Баха та «Пори року» Антоніо Вівальді. На сцені – скрипаль, концертмейстер Чеської філармонії Йозеф Шпачек, гобоїстка з Одеси Уляна Макєєва та Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом українсько-американського диригента Теодора Кухара.

В афіші 8 серпня – «Галантне бароко» у виконанні директора Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, флейтиста Михайла Сосновського, Уляни Макєєвої, Теодора Кухара, який замінить диригентську паличку на альт, та молодого львівського альтиста Сергія Гаврилюка. Слухачам запропонують два Бранденбурзькі концерти Йогана Себастьяна Баха та два концерти Георга Філіппа Телемана.

9 серпня, в останній день Leopolis Baroque Festival, відбудеться сольний концерт львівського скрипаля, студента USC Thornton School of Music (Лос-Анджелес) Ореста Смовжа. У програмі – твори епохи Бароко та композиції, написані у ХХ і ХХІ ст., також прем’єра – інвенція для скрипки соло The Worst Death Scene Ever молодого французького композитора та органіста Томаса Меллана. Вечір матиме назву «Бароко у перспективі».

Анонсуючи Leopolis Baroque Festival, організатори зазначають, що такий фестиваль – перший у Львові. Додають, що барокова музика (1600 – 1750), і це – зокрема, твори геніальних Баха, Генделя та Вівальді, наслідує музику епохи Відродження. Й обіцяють слухачам незабутні враження, бо музику геніїв бароко гратимуть віртуози.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...