Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Екскороль залишив Іспанію на тлі скандалу з офшорами

4 серпня, 2020 - 10:40
Фото: Reuters

Колишній король Іспанії Хуан Карлос I заявив, що залишає Іспанію на тлі скандалу з офшорами.

Про це пише El Pais, передає Укрінформ.

Хуан Карлос I повідомив своєму сину Феліпе VI своє "зважене рішення переїхати з Іспанії" на тлі скандалу щодо його рахунків за кордоном.

Рішення король прийняв після розслідування, розпочатого швейцарськими та іспанськими прокурорами щодо ймовірних коштів Хуана Карлоса I в офшорах.

Заява про це рішення була опублікована через кілька годин після того, як Хуан Карлос I виїхав з Паласіо де Ла Зарсуела, де він прожив останні 58 років. Пресслужба колишнього монарха не вказує, в якій країні він житиме відтепер та подає його від’їзд з Іспанії як добровільне рішення.

Адвокат колишнього монарха також оприлюднив заяву, в якій запевняє, що незважаючи на від'їзд Хуан Карлос I, його клієнт буде доступним для будь-якої процедури чи юридичних дій.

Наприкінці правління Хуан Карлос у 2014 році зрікся престолу на користь свого сина Феліпе VI, позбувшись недоторканності, яку Конституція Іспанії надає голові держави.

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ