Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

На Львівщині число нових виявлених інфікованих за добу зросло до 146

4 серпня, 2020 - 10:23

У Львові та області знову простежується тенденція до збільшення числа заражених COVID-19 за добу.

Як повідомила у щоденному ранковому звіті заступник міського голови Львова та керівник міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, станом на восьму годину ранку йдеться про 146 нових виявлених інфікованих (серед них 27 – львів'яни). За оперативними даними, за вчорашню добу, 3 серпня,  лабораторні центри провели 1102 ПЛР-тести. Залишок проб у холодильнику – 610.

Для порівняння: вчора у звіті Галини Слічної ішлося про 138 нових позитивних тестів, позавчора – про 112.

Загалом коронавірусну інфекцію виявлено у 10067 осіб. 273 хворі померли. 2506 пацієнтів одужали.

За весь період карантину (від 12 березня) до обласної інфекційної лікарні звернулись 7335 осіб, госпіталізовані – 1526, виписані –1317. Зараз у лікарні 209 осіб, з них у реанімації – 8, на апараті ШВЛ – 4. У 8-й – 66 пацієнтів, у 1-й – 72, у Лікарні швидкої медичної допомоги – 92.

У Львівській міській раді розповідають, що до медзакладів продовжує надходити допомога від благодійників. Учора компанія «Епіцентр К» передала Лікарні швидкої медичної допомоги 5 апаратів штучної вентиляції легень експертного класу.
«Дуже важливо, що ми зараз маємо таку згуртованість і підтримку, що соціально відповідальний бізнес дарує лікарням сучасне, якісне, мобільне і компактне обладнання», – подякував доброчинцям заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. І додав, що це – реанімаційне обладнання, яке сприятиме порятунку і одужанню пацієнтів і після пандемії.

«Зараз на ШВЛ маємо 8 пацієнтів, – розповів генеральний директор Лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук. – Збільшено кількість реанімаційних ліжок – їх вже 60. Тому потреба в таких апаратах є».

Олег Самчук говорить, що в лікарні загалом вже є 55 апаратів штучної вентиляції легень і їх використовують не тільки для хворих на COVID-19, також – для лікування пацієнтів з інфарктами та інсультами і таких, що мають черепно-мозкові травми і перебувають у реанімації.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото «Дню» надали у Львівській міській раді.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ