Наука – це корінь і насіння, і основа всякої користі як батьківщини, так і церкви
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Влада Парижа має намір зобов'язати носити маски в місцях скупчення людей

4 серпня, 2020 - 20:40
Фото Reuters

Мер Парижа Анн Ідальго має намір ввести обов'язкове носіння масок на вулиці в кількох місцях французької столиці, щоб стримати тривожне відновлення епідемії COVID-19.

Про це повідомила газета "Монд", передає Інтерфакс-Україна.

За відомостями видання, глава міста повинна направити у вівторок таке прохання паризькому префекту поліції Дідьє Лальману.

Навесні кілька французьких комун намагалися встановити обов'язкове використання масок на вулицях, але програли в судах позови проти цих ініціатив. З 31 липня у префектів поліції є офіційні повноваження приймати такі рішення.

Париж, утворюючи окремий департамент, перебуває на третьому місці в переліку найбільш уражених коронавірусом департаментів країни.

Мер Ідальго передбачає обов'язковість масок для, як мінімум, торгових вулиць, набережних Сени, міських парків і садів, а також ринків під відкритим небом, тобто місць значного скупчення людей, де практично неможливо постійно дотримуватися соціальної дистанції.

"Монд" зазначає, що список відповідних зон ще остаточно не затверджений. Передбачається, що в нього будуть також включені місця, де туристи або самі парижани стоять у черзі на відкритому повітрі.

У паризькій мерії зазначають, що, якщо правило носіння масок в цілому дотримується всередині магазинів і в громадському транспорті, де вони обов'язкові, на вулицях до 90% людей маски не використовують, водночас як жвавість столичних кварталів дуже різна.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ