Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Правнук Михайла Коцюбинського вже близько двох місяців в зоні АТО

4 вересня, 2014 - 10:11

Правнук відомого українського письменника МихайлаКоцюбинського Ігор Коцюбинський вже близько двох місяців перебуває в зоні АТО.

Ігорю Коцюбинському 49 років. Він очолює Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського. Повістка нащадку письменника  прийшла ще 17 березня, а із сьомого липня — він несе службу під Новоайдаром Луганської області.

"Чоловіку вдається подзвонити лише кілька разів на тиждень. Коротко повідомляє, що живий-здоровий і — все. Загалом  зв’язок під Луганськом дуже поганий, — розповідає «Дню» дружина Ігоря Коцюбинського Наталія Коцюбинська. — Каже, що у військових на передовій та у нього особисто — високий морально-вольовий дух. Але легко на фронті не буває. Умови служби складні. Всі вірять у перемогу й готові боротися за неї до останнього. Єдине, що турбує чоловіка, — певна невизначеність команд: що робити далі, як діяти... Відверто зізнається, що не завжди керівництво дає чіткі та конкретні завдання".

Докладніше читайте у матеріалі «Сьогодні Михайло Коцюбинський, безперечно, боровся б за Україну»

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...