Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Комітет ВРУ відхилив законопроект щодо блокування сайтів

4 вересня, 2018 - 16:38
Фото з відкритих джерел

Комітет Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку рекомендував відправити законопроект про блокування сайтів на доопрацювання. Про відповідне рішення оголосив голова комітету Олександр Данченко, передає "РБК-Україна".

За словами голови комітету, багато норм  в законопроекті про блокування сайтів не є демократичними.

"Де-факто цей законопроект стосується предметів віддання нашого комітету. Тому, звичайно, що наш комітет дуже серйозно розглянув цей законопроект. Навіть в цьому періоді між сесіями. Ми розуміємо що цей законопроект в такому вигляді не може бути прийнятий жодним чином. Те, яким чином законопроект був підготовлений авторами, його прийняти не можна. Його потрібно відхиляти та допрацьовувати", - повідомив Данченко.

Він наголосив, що комітет з інформатизації та зв’язку не визначений основним для розгляду законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері".

"Моє бачення в тому, щоб робити новий законопроект фахово з громадськими об’єднаннями для того, щоб з одного боку захистити інформаційний простір від держави-агресора, а з іншого, прикриваючись війною, не спаплюжити всі права і свободи громадян", - додав Данченко.

Раніше повідомлялося, що в ОБСЄ викликали занепокоєння законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері". 

Нагадаємо, парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони повністю змінить текст законопроекту про блокування сайтів. Зокрема, законопроект про блокування сайтів перепишуть за участю представників ОБСЄ і НАТО.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ