Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

"Сила права" відсудила у РФ €120 тисяч для родини загиблого військового з Пирятина

4 вересня, 2019 - 16:25
Фото sila-prava.org

Сьогодні Пирятинський районний суд Полтавської області розглянув позов вдови захисника України проти Російської Федерації і постановив стягнути з агресора 120 тисяч євро компенсації моральної шкоди, заподіяної Ніні Шляхтич та її неповнолітній донці Валерії збройною агресією РФ проти України та окупацією частини території Донецької області України.

Про це передає sila-prava.org.

Чоловік позивачки Олександр Шляхтич був призваний до лав Збройних Сил України у березні 2014-го та направлений до військової частини А1476 м. Суми  Післяпризову солдата Шляхтича було призначено на посаду механіка-водія – керівника 5-ї обслуги 2-го реактивного артилерійського взводу 1-ї реактивної артилерійської батареї 1-го реактивного артилерійського дивізіону.

6 серпня 2014 року окупанти здійснили спробу атакувати позиції українських військових та захопити стратегічну висоту в районі кургану Савур-Могила Шахтарського району Донецької області. Цього ж дня особовий склад 1-ї реактивної артилерійської батареї був направлений до Шахтарська для захисту від атаки. Під час виконання бойового завдання Олександр Шляхтич отримав поранення, несумісні з життям. Солдата Шляхтича було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Рішенням Пирятинського районного суду Полтавської області від 25.01.2019 встановлено юридичний факт загибелі Олександра Шляхтича при виконанні обов’язку військової служби 6 серпня 2014 року поблизу м. Шахтарськ на території Донецької області, Україна, внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ