Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Проект новорічної ялинки вже готовий

4 листопада, 2014 - 17:19

Новорічна ялинка, яку встановлять на Софійській площі, буде живою. Про це інформує мистецький проект Folk Ukraine, який цього року є організатором новорічного святкування у столиці.

20-метрову зелену красуню привезуть до Києва з Івано-Франківська – її пообіцяв подарувати мер західноукраїнського міста Віктор Анушкевичус.

Прикрашатимуть ялинку іграшки, які жителі обирали на конкурсі. За результатами голосування на офіційній сторінці Folk Ukraine у Фейсбук, найбільше українцям сподобались іграшки у формі будиночків, які символізують родинний затишок і теплоту, а також у формі голубів – символів миру та доброї звістки.

Прикраси будуть виконані у червоно-зеленій гамі у поєднанні з світло-жовтим відтінком, а іграшки-голуби – у тепло-білому кольорі, повідомляє оргкомітет. 

Також на ялинці розвісять іграшки у формі шкарпеток, рукавичков та ялинок. Також організатори свята отримали остаточний дизайн інтер'єру для Резиденції Святого Миколая, яка буде на території Національного заповідника "Софія Київська". 

"Кімната Св. Миколая виконана у стриманій новорічній тематичній у поєднанні з спокійною різнобарвною гамою: дизайнери використали золотистий, білий та блакитний кольори. Це спеціальна кімната, де Святий Миколай буде перечитувати листи від малечі й міркуватиме над втіленням їхніх заповітних мрій та бажань", - повідомляє оргкомітет.

Крім того, у Резиденції буде окрема кімната, де Святий прийматиме усіх охочих дітей та спілкуватиметься з ними, проводитиме разом з відомими людьми та народними майстрами "Уроки добра" та майстер-класи.

 

У Резиденції також будуть окремі кімнати-музеї для експонування творчих досягнень українців та гостей нашої країни. 

Як відомо, відкриття Головної ялинки країни і резиденції Святого Миколая відбудеться на Софійській площі 19 грудня, о 18.00.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ