Істина - пробний камінь самої себе та брехні.
Бенедикт Спіноза, нідерландський філософ, науковець, політичний та релігійний мислитель

Кіровоград простився із спецпризначенцем капітаном Тарасом Карпою

4 листопада, 2015 - 16:15
Фото Ігоря КРУШЕНИЦЬКОГО

Тарас Карпа – командир групи спецпризначення військової частини В2336 − загинув орієнтовно 30 липня 2014 року після поранення поблизу м. Сніжне на Донеччині. Разом зі своїми побратимами спецпризначенець потрапив у засідку під час операції з порятунку пілотів збитого проросійськими терористами літака. Це сталося біля с. Латишеве 29 липня. Тоді вдалося врятуватися лише чотирьом військовим, п’ятеро хлопців загинуло, кілька бійців потрапило в полон, про долю Тараса Карпи до останнього було нічого не відомо – до середини липня 2015 року військовий перебував у списку полонених.

Тільки завдяки експертизі ДНК вдалося ідентифікувати тіло. Сиротою залишився однорічний син Данило, удовою стала дружина Марина.

«Він був завжди веселий і життєрадісний. Йому можна було довірити будь-яку справу. За час проведення АТО Тарас став для нас більше, ніж командиром. Став другом і братом. Завжди і в будь-якій ситуації підтримував нас, підставляв своє командирське плече. Вічна тобі пам'ять, спи спокійно», − звернувся до свого побратима під час церемонії прощання на Театральній площі молодший сержант Олександр Кудрявцев.

Поховали Тараса Карпу на Рівнянському кладовищі, що в Кіровограді – на території меморіалу загиблим героям АТО.

Інна ТІЛЬНОВА, фото Ігоря КРУШЕНИЦЬКОГО та зі сторінки Тараса Карпи в соціальній мережі

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...