Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Продуктивність працівників зросла на 40% після того як Microsoft перевела офіс в Японії на 4-денний робочий тиждень

4 листопада, 2019 - 22:52
Фото Reuters

Після того, як компанії Microsoft в тестовому режимі запровадила чотириденний робочий тиждень у японському філіалі, продуктивність її працівників зросла на 40%.

Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, у серпні компанія представила програму під назвою "Work Life Choice Challenge", в рамках якої у співробітників були вихідні з п’ятниці по неділю.

"Результати були багатообіцяльними: хоча кількість часу, проведеного на роботі, різко скоротилася, продуктивність, вимірювана продажами на одного працівника, зросла майже на 40% порівняно з аналогічним періодом попереднього року", - йдеться у повідомленні компанії.

Менеджери також закликали персонал скоротити час, який вони витрачали на зустрічі з клієнтами - до 30 хвилин. У деяких випадках вони радили взагалі скасовувати зустрічі, натомість проводити переговори з клієнтами онлайн у месенджерах.

Повідомляється, що компанія також змогла заощадити на інших ресурсах, зокрема на електроенергії.

Microsoft анонсувала, що планує запустити ще один експеримент в Японії. Зокрема попросити співробітників запропонувати нові заходи для покращення балансу та ефективності роботи і життя, а також запропонує іншим компаніям приєднатися до ініціативи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ