Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

У посольстві США схвалюють розведення сил у Золотому і закликають РФ вивести свої сили зі сходу України

4 листопада, 2019 - 20:44
Фото з відкритих джерел (РБК-Україна)

Посольство США в Україні схвалює завершення відведення сил і засобів у районі м. Золотого Луганської області й закликає РФ виконати Мінські угоди з врегулювання ситуації на сході України та повністю вивести свої сили з регіону.

"Ми вітаємо завершення відведення сил і засобів у Золотому й високо оцінюємо зусилля президента Зеленського та його команди із розв’язання конфлікту на сході України, які відновлюють суверенітет і територіальну цілісність України. Закликаємо Росію повністю виконати Мінські угоди та вивести свої сили зі сходу України", - повідомляється в мікроблозі посольства в соцмережі Twitter.

Як повідомлялося, 29 жовтня в обідню пору в зоні проведення Операції об'єднаних сил (ООС) на ділянці №2 у районі населеного пункту Золотого-4 (селище в складі м. Золотого) розпочався процес розведення з обох сторін (дзеркально) сил і засобів. Спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Мартін Зайдік підтвердив початок розведення. Станом на 31 жовтня 21 український військовослужбовець перемістився на нові позиції.

Також 29 жовтня на переговорах у Мінську вдалося узгодити дату розведення сил і засобів у с. Петрівському в Донецькій області. Пізніше президент України Володимир Зеленський заявив, що розведення сил і засобів від лінії зіткнення в районі Петрівського має розпочатися 4 листопада.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ