В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

У ЄС схвалили приєднання Албанії, Чорногорії, Норвегії та України до продовження санкцій проти РФ

4 листопада, 2019 - 19:22
Фото Reuters

ЄС схвалює приєднання країн-кандидатів на вступ до союзу Албанії та Чорногорії, держави-члена Європейського економічного простору Норвегії, а також України до рішення Ради ЄС про продовження на півроку індивідуальних санкцій проти РФ, заявила глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні.

У комюніке, поширеному в понеділок у Брюсселі, нагадується, що 12 вересня 2019 року Рада ЄС ухвалила рішення "про обмежувальні заходи щодо дій, які підривають або загрожують територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України".

Це рішення продовжило діючі санкції - заморожування банківських активів у ЄС і заборона на поїздки до Євросоюзу - для фізичних та юридичних осіб до 15 березня 2020 року.

Албанія, Чорногорія, Норвегія та Україна зобов'язалися забезпечити відповідність своєї національної політики цим рішенням Ради ЄС.

"Європейський союз приймає до відома це зобов'язання і схвалює його", - йдеться в заяві Могеріні від імені ЄС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ