Віднайшовши героїчний життєвий ідеал, нація не боїться вже ніяких фізичних ударів
Олег Ольжич, український поет, політичний діяч, археолог, очолював культурно-освітню референтуру ПУН (1937)

ВО "Майдан" закликає бойкотувати "Інтер"

5 січня, 2014 - 17:59

Рада ВО "Майдан" висловила своє негативне ставлення до діяльності телеканалу "Інтер" та закликала всіх бойкотувати телеканал та діяльність журналістів. Таку заяву активісти зачитали сьогодні на Майдані Незалежності передає "Українська правда".

"Упродовж останніх тижнів редакційна політика цього каналу зазнала катастрофічних змін. Без будь-яких об’єктивних підстав тема Майдану зникла з новин, а якщо і подається, то настільки перекрученою, що не має нічого спільного з реальним станом справ", - сказано в документі.

"Враховуючи певні кадрові зміни, які передували появі цих тенденцій, ми змушені зробити висновок, що це спланована, свідома політика адміністрації президента, яка використовує телеканал Інтер в найгірших пропагандистських цілях, намагаючись створити враження, ніби в країні все спокійно, а мільйонів українських громадян, які протестують проти влади, просто не існує", - заявили у Раді "Майдану".

"З огляду на це ми закликаємо українців дати адекватну відповідь на намагання влади ошукати власний народ: проголосувати кнопкою на пульті. Ми пропонуємо українцям бойкотувати телеканал Інтер, не вмикаючи його взагалі. Що менше переглядів отримає телеканал, то меншими будуть його впливовість і прибутки", - сказано в документі

"Ми також звертаємося до рекламодавців з проханням не розміщувати свою рекламу на телеканалі, який свідомо бреше і спотворює реальність", - закликали активісти та політичні діячі.

"Крім того, ми просимо лідерів трьох опозиційних фракцій, опозиційних депутатів та громадських діячів теж оголосити попереджувальний бойкот телеканалу "Інтер" на тиждень", - йдеться у заяві.

"Ми не повинні дати жодного коментаря, жодної новини цьому телеканалу, допоки його редакційна політика не буде відновлена і не повернеться до загальноприйнятих стандартів об’єктивності, неупередженості і правдивості", - вважають у Раді "Майдану".

Вони також зазначили, що вдячні тим журналістам, які попри редакційну політику, намагаються виконувати свою роботу чесно.

Новини партнерів

Loading...