Вигідна імперії політика повного "єдінообразія" не може мати нічого спільного з мовною політикою унітарної національної держави
Ігор Калинець український поет, прозаїк, дисидент, політв'язень

У Луцьку представили книгу про героїзм і будні українських військових на сході

5 лютого, 2015 - 11:58

Її автори – військові журналісти Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України та газети “Народна армія”.  Книга з художньо-документальних нарисів (так визначили її жанр) має назву “Вклоняємось доземно українському солдату”. Матеріали у неї, за словами підполковника Володимира Скоростецького, одного з авторів, готували у червні– серпні минулого року, буваючи у найгарячіших місцях  на сході України.

«Проект унікальний, бо це – жива історія. На фоні того, що зараз багато різних думок про проведення АТО, ця книга дозволить доторкнутися до історії кожного бійця, який зробив свій вклад у захист рідної землі», – зазначив Володимир Скоростецький.

Книга поділена на три частини: безпосередні розповіді учасників АТО, розповіді про тих, хто загинув під час виконання бойових завдань, а також листи підтримки українським бійцям. На Волині книгу передають у бібліотеки, на її презентації запрошуватимуть безпосередніх учасників бойових дій, повідомляє Наталія МАЛІМОН, “День”, Луцьк.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ