Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Рябошапка про розслідування справи Шеремета: Перевіряємо алібі

5 лютого, 2020 - 21:57
Фото УНН

Наразі розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета знаходиться на етапі перевірки алібі кількох осіб, яке надала сторона захисту.

Про це заявив після засідання комітету ВР з правоохоронної діяльності Генпрокурор Руслан Рябошапка, передає УНН.

Відповідаючи на питання, на якому етапі знаходиться зараз розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, Рябошапка сказав: “На той момент, коли було оголошено про підозру, було достатньо доказів для того, щоб вважати підозру обґрунтованою. Це факт і саме тому прокурори погодилися із підозрою, вони підписали, вони ходили в суд і підтримували обрання запобіжного заходу. Але це перша стадія притягнення до відповідальності — повідомлення про підозру. Відповідно для того, щоб передати справу в суд потрібен другий обсяг доказів і, відповідно, цей більший обсяг доказів повинен бути зібраний. Поки що немає стільки доказів, які би давали можливість йти з цією справою до суду”.

За його словами, наразі робота триває, слідчі працюють разом з прокурорами і з’ясовують деталі цієї ситуації.

“Більше того, ми знаємо, що сторона захисту запропонувала алібі, дала інформацію щодо алібі кількох осіб і зараз ці алібі всі перевіряються. Наші прокурори дали вказівки слідству, щоб усі аргументи сторони захисту були з’ясовані, або спростовані, або підтверджені”, — зазначив Рябошапка.

Нагадаємо, правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко. 

20 липня 2016 року близько 7:45 ранку стався вибух в автомобілі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. В результаті вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ