Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

У Львові створили хор із міських депутатів

5 березня, 2021 - 09:31
Фото автора

Учора відбулася перша репетиція хору із міських депутатів Львова. Близько 20 обранців із різних політичних партій зголосилися до цієї ініціативи.

Диригентом хору став керівних хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал. На першій репетиції новостворений хор розбирав два твори – «Червону руту» Володимира Івасюка та гімн України.

Більшість із присутніх депутатів розповіли, що створення хору зможе покращити співпрацю депутатів під час сесійних засідань. Завдяки репетиціям у них буде можливість познайомитися ближче і таким чином налагодити зв’язок, щоб під час голосувань досягати консенсусу.

Репетиції першого в Україні хору з міських депутатів проходитимуть в сесійній залі Львівської міської ради. Відбуватимуться вони кожного четверга, за умови, що в цей день не проходитиме сесія.

Ініціатором створення хору виступив міський голова міста Андрій Садовий. Такий крок він аргументував тим, що між депутатами потрібно налагоджувати атмосферу співпраці у вирішенні міських проблем і створення хору буде хорошим кроком для цього. Щоправда, самого мера на першій репетиції не було.

Хоч хор тільки створили, але вже відома дата, коли він вперше заспіває на великій аудиторії. Це відбудеться 10 березня на площі Ринок. Саме цього дня у Львові будуть відзначати перше публічне виконання нашого гімну, яке відбулося у 1865 році в Перемишлі з нагоди відзначення роковин смерті Тараса Шевченка. Хор міських депутатів виконає гімн України разом із медиками.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ