У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

Проти директора української бібліотеки у Москві порушили нову справу

5 квітня, 2016 - 22:26
Фото з відкритих джерел

Директору української бібліотеки у Москві Наталії Шаріній пред’явили обвинувачення у розтраті.

Про це повідомив адвокат Іван Павлов у Facebook.

"Сьогодні Наталії Шаріної офіційно пред’явили обвинувачення за ч.4 ст.160 КК РФ (розтрата)", - зазначив адвокат.

Павлов повідомив, що за версією слідства, Шаріна в період, коли її обвинувачували за першою бібліотечною справою у 2011-2013 роках, витрачала на свій захист кошти, призначені для виплати зарплати юристам бібліотеки.

Як нагадав адвокат, те кримінальне переслідування Шаріної було припинено в 2013 році за відсутністю складу злочину. З неї зняли всі звинувачення, вибачилися і роз’яснили право на реабілітацію.

Нове звинувачення Павлов назвав абсурдним і цинічним.

"По-перше, юристи - співробітники бібліотеки - не мали статусу адвокатів і тому не могли самі здійснювати захист Шаріної. Їхня наявність в штаті бібліотеки було обумовлена як виробничою необхідністю, так і наявністю відповідних ставок в штатному розкладі, затвердженими чиновниками Департаменту культури мерії Москви. По-друге, захист Шаріної здійснював адвокат, з яким Шаріна особисто уклала договір і оплачувала його послуги з власних коштів", - пояснив він.

За словами адвоката, нове обвинувачення є штучним приводом для продовження тиску на Шаріну.

"Справа в тому, що розтрата належить до тяжких злочинів і передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років. За першим обвинуваченням (ч.2 ст.282 КК „екстремізм“) термін покарання - до 5 років, це злочин належить до категорії середньої тяжкості. Для обвинувачених в злочинах середнього ступеня тяжкості максимально можливий термін домашнього арешту - півроку. І в кінці квітня цей термін для Шаріної закінчується. А за „тяжкими“ статтями можна тримати людину під арештом в три рази довше. Саме це зараз і потрібно слідству", - відзначив Павлов.

Сегодня Наталье Шариной официально предъявили обвинения по части 4 статьи 160 УК РФ (растрата). По версии следствия Шари...

Опубліковано Иваном Павловим 5 квітня 2016 р.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

Новини партнерів

Loading...