Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Папа Римський під час проповіді закликав не зловживати періодом болю для власної вигоди

5 квітня, 2020 - 15:07
Фото: Reuters

Папа Римський Франциск під час проповіді закликав не зловживати цим періодом болю для власної вигоди.

Про це повідомляє Радіо Ватикан.

Папа підніс молитву за те, щоби Господь дарував нам чесне сумління, аби завжди чинити лише добро в цей важкий період, а в проповіді звернув увагу на те, що наші великі гріхи та падіння завжди починаються з маленької спокуси, що веде до самовиправдання.

«Ніколи не забуваймо: за гріхом, за падінням завжди стоїть спокуса, яка спочатку завжди є маленькою, але виросла, інфікувала інших і, врешті, знаходимо виправдання для того, щоб упасти», – перестеріг Папа Франциск, звершуючи свою проповідь під час Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти» в суботу.

На початку богослужіння Святіший Отець звернув увагу на те, що в період тривоги й болю люди часто отримують можливість зробити те, чи інше, чимало добра, але не бракує й таких, кому приходить думка використати момент для власного збагачення.

«Молімося сьогодні, – закликав він, – аби Господь дав нам усім чесне сумління, прозоре сумління, яке дозволить нам стояти перед Богом, не соромлячись».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ