Найщасливіша людина та, яка дарує щастя найбільшому числу людей
Дені Дідро, французький філософ та енциклопедист епохи Просвітництва

Порошенко: Антикорупційний суд нам вдасться створити у першій половині року

5 травня, 2018 - 16:34
Фото Миколи Тимченка, "День"

Президент Петро Порошенко переконаний, що процес створення Антикорупційного суду буде завершено вже у першому півріччі поточного року. Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Фокус" під час обговорення питання співробітництва України з Міжнародним валютним фондом, повідомляє прес-служба голови держави.

"Ми прагнемо прискорити процес утворення Антикорупційного суду. Я переконаний, що нам це вдасться у першій половині року, можливо, ще у травні. І тоді ми отримаємо наступний транш", - зазначив президент.

При цьому Порошенко підкреслив, що разом із позицією щодо необхідності подальшого посилення боротьби з корупцією МВФ відзначає значне економічне зростання України та проведення реформ в нашій державі. "Я пишаюся тим, що вдалося покращити інвестиційний клімат. Ми за чотири роки досягли більше, аніж за 25 років перед цим", - сказав він, зауваживши, що це є не лише оцінкою МВФ, а й Світового банку.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала у першому читанні президентський законопроект №7440 про Антикорупційний суд 1 березня. Від тоді голова держави закликає нардепів прискорити роботу щодо прийняття документу в цілому.

Як відомо, вказаним законопроектом передбачається, що Антикорупційний суд буде розглядати справи, якщо предмет злочину чи заподіяної шкоди щонайменше в 500 разів перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб (з 1 січня – це 881 тис. грн). Це – основна умова. Причому немає значення, хто розглядав справу – Нацполіція, Генпрокуратура або НАБУ. Деякі зі статей описують порушення, пов'язані з наркотиками чи зброєю, а от щодо електронного декларування немає жодної.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...