Завжди був націоналістом, пишаюсь цим. Негативних підтекстів цьому означенню надають неграмотні люди, плутають його із шовінізмом. Націоналізм – це любов до Батьківщини, а шовінізм передбачає ненависть до інших націй.
Роман Іваничук, український письменник, патріарх української історичної романістики, громадський діяч

Індія офіційно передала Україні гуманітарну допомогу

5 травня, 2020 - 14:10
Фото: mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба офіційно отримав від Посла Республіки Індія Партха Сатпатхі партію препарату з гідроксихлорохіном, яку Уряд Індії передав Україні в якості гуманітарної допомоги для боротьби з пандемією коронавірусу. 

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

"Це справжній жест дружби з боку індійського народу та Уряду Індії. Цей крок надалі посилює партнерство наших країн і демонструє, що Індія та Україна здатні разом протистояти глобальним викликам", – зазначив Кулеба.

Подальший розподіл партії у 30 тисяч таблеток серед українських медичних закладів та контроль їхнього застосування буде здійснювати МОЗ України.

Сторони відзначили, що взаємодія України та Індії у фармацевтичній галузі демонструє високу динаміку зростання. 

Крім того, у складі індійської гуманітарної допомоги до України прибула партія вакцин від тифу, менінгіту, холери і малярії, призначених для українського миротворчого контингенту в Конго.

Завдяки зусиллям української дипломатії, Уряд Індії також надав спеціальний дозвіл на комерційне придбання гідроксихлорохіну для потреб МОЗ України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ