Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

NASA показало у відео, як танули льодовики на Землі упродовж 16 років

5 травня, 2020 - 15:55
Ілюстрація: NASA

Американські науковці з NASA за допомогою космічного приладу спостереження за планетою зафіксували зміни, що відбулися протягом останніх 16 років із льодовиками Землі.

Про це йдеться на сторінці NASA в YouTube.

«Використовуючи найсучасніший лазерний інструмент для спостереження за Землею, який NASA коли-небудь запускала у космос, вчені здійснили точні, детальні вимірювання того, як змінилася висота льодовиків Гренландії та Антарктики за останні 16 років», - йдеться у повідомленні.

Результати дослідження дають уявлення про те, як змінюються полярні крижані аркуші, чітко демонструючи, що невеликі надходження льоду у Східній Антарктиді нівелюються великими втратами на Західній Антарктиді.

Вчені встановили, що чиста втрата льоду з Антарктиди разом із зменшенням льодовикового покриву Гренландії є причиною підвищення рівня моря в 0,55 дюйма (14 міліметрів) між 2003 та 2019 роками.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ