Я знав, що я на правильному шляху й боротьба за незалежність — закономірна й обов'язково закінчиться перемогою
Левко Лук'яненко, дисидент і політик, Герой України

Ларисі Івшиній присвоєно звання почесного професора "Дніпровської політехніки"

5 червня, 2020 - 15:14

Головному редактору «Дня» Ларисі Івшиній присвоєно звання почесного професора «Дніпровської політехніки».  Таке рішення 3 червня 2020 року ухвалила Вчена рада Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», зважаючи на багаторічну співпрацю з Ларисою Олексіївною та нашим виданням у гуманітарній сфері і вихованні студентів справжніми патріотами України.

В університеті зазначають, що Лариса Івшина, як журналіст з міцною громадянською позицією, «зуміла пробудити в серцях читачів палке бажання прагнення Високого».

Лариса Івшина є натхненницею видань з серії «Бібліотека газети «День», проєкту «Літня школа журналістики», Міжнародного фотоконкурсу газети «День», виставки якого вже багато років відвідують Дніпро, його культурні майданчики та виші, зокрема, «Дніпровську політехніку». Лариса Івшина, як підкреслюють у виші, «вписала в літопис «Дніпровської політехніки» унікальні сторінки спілкування з молоддю, науковцями, інтелігенцією. Її лекції, семінари, творчі зустрічі в медійному просторі кафедри філології та мовної комунікації, кафедри історії та політичної теорії, Центру культури української мови ім. Олеся Гончара, Інституту гуманітарних проблем ім. П.Т. Тронька — міцний сплав наукової думки і високої духовності, вагоме слово мудрого друга і доброго наставника».

Нагадаємо, що у лютому нинішнього року Ларису Івшину під час її візиту до Дніпра з нагоди відкриття фотовиставки та презентації книги «День вдячності» було нагороджено почесною відзнакою «Дніпровської політехніки» «За відданість університету». Тоді ж було вперше озвучено ідею керівництва вишу про присвоєння головній редакторці газети «День» звання почесного професора вишу. Вітаємо!

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ