Я — для того, щоб голос мого народу достойно вів свою партію в багатоголосому хорі світової культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Найбільший рослинний лабіринт Китаю увійшов у Книгу рекордів Гіннесса (фото)

5 серпня, 2018 - 22:49
Фото: Guinness World Records

Рослинний лабіринт в міському окрузі Яньчен китайської провінції Цзянсу було названо найбільшим у світі за версією Книги рекордів Гіннесса.

Площа лабіринту Yancheng Dafeng Dream Maze становить понад 35 тисяч квадратних метрів, висота живоплоту - трохи вище людського зросту, пише Guinness World Records.

Героєм головного сюжету лабіринту, красу і масштаби якого можна оцінити лише з висоти пташиного польоту, є олень. Для створення цієї фігури було використано понад 100 тисяч саджанців китайського ялівцю (лат. Juniperus chinensis). Крім того, тут є менші лабіринти - у формі кіл, серця, а також дитячий.

Роботи зі створення цього китайського шедевра ландшафтного мистецтва почалися в квітні 2017 року, а в вересні лабіринт прийняв перших гостей.

Нині ж його оцінили експерти Книги рекордів Гіннесса. Yancheng Dafeng Dream Maze було визнано ними найбільшим постійним лабіринтом, а також найбільшим лабіринтом з живоплоту в світі. Крім того, він є рекордсменом ще в одній категорії - тут розміщено найбільшу мережу стежок для постійних лабіринтів з живоплоту. Її довжина становить 9,45 кілометра.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...