Я — для того, щоб голос мого народу достойно вів свою партію в багатоголосому хорі світової культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

Військові НАТО покинули район на кордоні з Сербією

5 серпня, 2018 - 19:20
Фото Reuters

Військові з контингенту міжнародної місії під егідою НАТО в Косові і Метохії (KFOR) повністю залишили район водосховища Газіводе на кордоні з Сербією, де напередодні вони провели день.

За інформацією кореспондента РТС, на під’їздних дорогах до водосховища та ГЕС більше немає транспортних засобів та військових KFOR, передає ЄП.

Зараз вони патрулюють головну дорогу в Зубіному Потоку та північну частину Косова.

Військові KFOR провели у районі Газіводе понад 13 годин напередодні. Вони повідомили виданню, що відпрацьовують регулярні навчання. Загалом там перебували 9 бойових машин американських військ і декілька десятків військових.

Командування KFOR у Приштині повідомило, що ця військова активність була запланована, а мова про контроль над водосховищем не йде.

Як повідомлялось, 3 серпня відбулося засідання Ради безпеки Косова, на якому розглядалася наявна інформація щодо намірів сербів на півночі Косова оголосити в односторонньому порядку сербську автономію.

У свою чергу в Белграді навпаки кажуть, що сили безпеки Косова за підтримки США планують таємне вторгнення на непідконтрольну їм північ Косова.

Новини партнерів

Loading...