Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Вища рада оборони Лівану оголосила Бейрут зоною лиха

5 серпня, 2020 - 09:22
Фото: Reuters

Вища рада оборони Лівану оголосила Бейрут зоною лиха і рекомендувала Кабінету міністрів оголосити в столиці двотижневий надзвичайний стан.

"Військове відомство виділить частину особового складу для виконання спеціальних завдань і доручить Слідчому комітету розібратися в причинах цієї катастрофи", - заявила рада місцевим ЗМІ, передає Інтерфакс-Україна.

У заяві ради йдеться, що президент Лівану Мішель Аун прийняв рішення виділити 100 млрд ліванських фунтів з бюджету на 2020 рік у вигляді надзвичайних асигнувань, а урядові рекомендовано оголосити в Бейруті надзвичайний стан. Аун доручив виділити кредити для лікарень і виплатити компенсації сім'ям загиблих.

За останніми даними, кількість загиблих у результаті потужних вибухів у портовій зоні Бейрута досягла 78 осіб, майже чотири тисячі осіб поранені.

Влада Лівану вважає, що причиною потужних вибухів у портовій зоні Бейрута стали 2750 тонн аміачної селітри, що зберігалася на складі, конфіскованої митними службами.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ